stay_current_portrait

609 630 231

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

domain
DANE FIRMY:

Pulsar Bogdan Sądel
Elektroniczy pomiar czasu
ul. F.Rzeźniczaka 29A / 14
65-119 Zielona Góra
woj. lubuskie

tel. +48 609 630 231

email: biuro@pulsarsport.pl
www.pulsarsport.pl

Szanowni Państwo,
w Pulsar Sport kwestię ochrony danych osobowych naszych Klientów zawsze traktujemy priorytetowo.
Teraz, w związku z obowiązkiem wynikającym z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylania dyrektywy 95/46/WE (szerzej znanemu jako „RODO”), informujemy, że Pulsar Sport przetwarza Państwa dane w celach związanych z działalnością sportową:

  • w wykonaniu zawartych z Organizatorem Zawodów Sportowych umów,
  • zabezpieczenia informacji,
  • w celu udostępnienia wyników zawodów.
W każdej chwili mają Państwo dostęp do swoich danych osobowych przetwarzanych przez Pulsar Sport i mogą nimi zarządzać. Zachęcamy do aktualizacji danych, dzięki czemu będziemy mogli proponować Państwu najlepiej dopasowane usługi i produkty.

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych, osób kontaktujących się przez formularz kontaktowy, jest Pulsar Bogdan Sądel Elektroniczy pomiar czasu z siedzibą przy ul. F.Rzeźniczaka 29A / 14 65-119 w Zielonej Górze. Dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi oraz podjęcia wszelkich niezbędnych działań związanych z otrzymaną wiadomością na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/a dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie Administratora. Korespondencja mailowa przechowywana będzie zgodnie z uzasadnionym interesem Administratora. Posiada Pan/i prawo do: dostępu do danych osobowych, ich poprawiania, żądania do usunięcia danych, żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Posiada Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania swoich danych. Posiada Pan/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne.